Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej

Ławki i wieszaki szatniowe

Zaprezentowane zestawy szatniowe posiadają niezwykle trwałą i solidną konstrukcję, która umożliwia najbardziej efektywne zagospodarowanie nawet bardzo niewielkiej powierzchni każdej szatni. Niezwykle kompaktowa oraz nowoczesna budowa szafek pozwala w dużym wykorzystać nawet bardzo niewielką powierzchnię pomieszczenia socjalnego przez kilku lub nawet kilkunastu pracowników.

Wieszaki szatniowe z ławkami

Wszystkie zaprezentowane elementy dla pomieszczeń socjalnych w gastronomii są wykonane z wysokogatunkowej blachy kwasoodpornej, która jest odporna na działanie kwasów organicznych oraz większości związków nieorganicznych z wyjątkiem kwasów solnego i siarkowego. Konstrukcja korpusu i drzwiczek jest jednopłaszczowa, a przez to bardzo funkcjonalna i komfortowa w użytkowaniu. Szatnie posiadają skośny daszek oraz drzwi osadzone z zawiasach wewnętrznych zamykane na jednopunktowy zamek bębenkowy, niezawodny i bardzo praktyczny.
Dodatkowo zaprezentowany zestaw posiada w komplecie bardzo wygodne siedziska z polietylenu, numerację drzwi oraz breloczki, na których można umieścić nazwiska pracowników użytkujących szafki.

Ławki z pałąkiem i rusztowaniem na buty są bardzo praktycznie i niezwykle komfortowe. Zadowolą z pewnością klientów z nawet najbardziej zindywidualizowanymi potrzebami. Wieszaki wykonane ze stali nierdzewnej są wyjątkowo trwałe oraz bardzo funkcjonalne. Nowoczesne wzornictwo połączone z ładnym designem z pewnością świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach szatniowych w lokalach gastronomicznych takich jak restauracje, knajpki, kawiarnie, bary, domy weselne i wiele innych.