Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej

Maty dezynfekcyjne

Maty dezynfekcyjne ze stali nierdzewnej są jednym z systemów oczyszczania i dezynfekcji, montowanych w wielu zakładach przemysłowych, centrach logistycznych czy magazynach.  Pomagają utrzymać wysoki poziom higieny usuwając zanieczyszczenia wnoszone na teren zakładu, oraz dezynfekując spody obuwia lub, w zależności od przeznaczenia maty, opony pojazdów. Maty montowane są w różnych konfiguracjach czy parametrach, na które składają się: grubość kraty, odpowiedni szlif, niecka dezynfekująca oraz część ociekowa i sucha maty, system odpływowy i wiele innych.

W ofercie znajdą Państwo maty dezynfekcyjne przejściowe, przejezdne, montowane w posadzkę, oraz maty dezynfekcyjne wysokiego obciążenia.

Każdą matę oraz system mat dezynfekcyjnych wykonujemy pod wymiar oraz potrzeby każdego zakładu.

 

OGÓLNA ZASADA DZIAŁANIA MAT DEZYNFEKCYJNYCH:

Proces dezynfekcji spodów obuwia/opon pojazdu, odbywa się poprzez wejście/wjazd na nieckę dezynfekcyjną a następnie na część ociekową maty. Po procesie ociekania nadmiaru środka dezynfekującego, w zależności od rodzaju maty, następuje wysuszenie spodu obuwia/opony na specjalnej wycieraczce lub w części suchej.