Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej

Dozowniki, podajniki, stojaki ze stali nierdzewnej

Dozowniki do mydła to jeden z podstawowych produktów, które są niezbędne w gastronomii. Tego typu produkty charakteryzują się przede wszystkim wysoką trwałością, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Warto pamiętać, iż dzięki temu, że do produkcji wspomnianych dozowników użyto tylko i wyłącznie stali nierdzewnej dozowniki są w pełni odporne na różnego rodzaju korozje.

Ponadto dozowniki nierdzewne posiadają również piękny połysk. Warto dodać, iż użyta stal do produkcji tego typu dozowników została po obróbce dokładnie wypolerowana. Tym samym produkty posiadają piękny, srebrny blask. Nie możemy zapominać również o tym, iż tego typu dozowniki są bardzo ergonomiczne. Posiadają idealny kształt, dzięki emu mogą z powodzeniem zostać użyte w wielu miejscach.

Działanie dozowników ze stali nierdzewnej
Sam mechanizm dozownika wykonany jest również ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż tego typu produkt posłuży nam przez wiele lat i nie będzie mu straszna żadna korozja. Warto pamiętać, że środowisko wodne bardzo sprzyja powstaniu różnego rodzaju korozji, w szczególności powierzchniowej. Jednak dzięki solidnemu materiałowi nasz dozownik pozostanie w idealnym stanie przez długi czas.

Dozowniki posiadają także bardzo ciekawy przycisk. Często zdarza się, iż możemy zakupić tego typu produkt z przedłużonym przyciskiem. Dzięki temu nie musimy jego dotykać gołą ręką, aby nabrać płyn. Jest to niezwykle higieniczne rozwiązanie, ponieważ jeżeli więcej osób korzysta z tego typu dozownika, mogą osadzać się na nim szkodliwe dla nas bakterie.